Manželé Křívánkovi v červenci roku 1993 otevřeli originální čajovnu, jednu z prvních v Praze, kde nabízeli celou řadu zelených, polofermentovaných, ovocných čajů a čajových směsí, které mohli hosté ochutnat ve velmi příjemném, stylovém prostředí. V prostorách Růžové čajovny zákazník nalezl také prodejní galerii originální čajové keramiky. Pravidelně se zde pořádaly výstavy, cestopisné přednášky doplněné diaprojekcí či videoprojekcí a koncerty.

Provoz Růžové čajovny byl k 30. 6. 2015 po 22 letech ukončen.

pangea-tea-prispevky-ruzova-cajovna-03

V listopadu roku 1998 Růžová čajovna prorazila do obchodních sítí, kde mají milovníci čajů možnost zakoupit část její nabídky ve formě porcovaných i sypaných čajů. Čaje nemají jenom magické názvy a vůně, ale také výbornou a osvěžující chuť a vysokou kvalitu.

Samotná společnost Pangea Tea (dříve Růžová čajovna), která provozuje svou činnost již od roku 1991, se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s čaji a čajovým sortimentem (čajové filtry a sítka, dózy, keramika…).

Čaje dovážíme přímo od světových výrobců a distributorů (Čína, Německo, Polsko atd.), ve spolupráci s českými i zahraničními dodavateli vyrábíme originální čajové produkty ze sypaných, lisovaných, ručně vázaných i porcovaných čajů. Jednotlivé čaje i celé kolekce dodáváme do českých i zahraničních obchodů.

Naše produkty, jako je patentovaný Čajový kalendář, Čajová bonboniera, dárkové kolekce porcovaných čajů Bylinky naší babičky a Veselý šálek a mnoho dalších, naleznete na trhu pod značkou Pangea tea – Růžová čajovna. Společnost Pangea Tea s.r.o. vznikla v roce 2003.

Jsme vlastníkem mezinárodního patentu Čajového kalendáře (EP1790495) a naše výrobky značky Pangea tea – Růžová čajovna exportujeme i do zahraničí. V roce 2019 jsme úspěšně prorazili na trh v USA.

Nové sypané čaje - bez aromat a konzervantů,

jednoduché složení, čistá chuť...

Začít nakupovat!
Čajový adventní kalendář®
DOKONALÁ KOMPOZICE, ŠPIČKOVÁ KVALITA, SKVĚLÁ CHUŤ...
Začít nakupovat!
VÁNOCE S ČAJEM
Začít nakupovat!